top of page

KOÇLUK ALANLARIN GÖRÜŞLERİ

Water

Ayla Akın

Genel Müdür, Artevis

Bahar'ın özgün varlığı, koçluk sürecine güvenmenizi ve kolaylıkla açılmanızı sağlar. Bir koç olarak sezgiseldir ve gerçek ihtiyacınızın olduğu yerde daha derine inmekten korkmaz. Amacı yalnızca daha iyisini başarmanız ve daha iyi olmanızdır. Bahar’ı koç olarak ısrarla tavsiye ederim.

Bahar'la koçluk çalışmam sonunda önemli kazanımlar elde ettim. Kendimi daha iyi tanıdım, yaptığım işe, kendime güvenim arttı, geleceğe daha umutlu bakmaya başladım. 

Bahar çok iyi dinleyici vasfı ile, söylemediklerimi bile duydu, doğru sorular ile düşüncelerimi yönlendirdi. Gerektiğinde içinde bulunduğumuz zamana uzaktan bakarak, bugün sorun olarak gördüğüm hususların kolayca yönetebilir olduğunu görmemi sağladı. Doğru teknikleri kendi birikimi ile harmanlayarak, tüm dikkatini size vererek işini çok başarılı yapan bir koç tanıdım.

Murat Ege

Kurucu Genel Müdür, Egem Bilgi İletişim

Water

Aysun Sarper
 Yönetici, Hugo Boss

Koçluk almaya, bilge enerjisini hayatıma getirmek ve bu enerjinin huzurunu yaşama isteğiyle başlamıştım. Bahar’ın süreç boyunca hissettirdiği güven ve samimiyetle birlikte, koçluk sürecini yönetme becerisiyle iyi bir farkındalık kazandım. Hayatıma getirmek istediğim bilge enerjisini yaşamaya başladım. Hayatın zor olduğu bu yılda, bu benim için büyük bir kazanım oldu.

Bahar'la bu koçluk yolculuğuna çıktığım andan itibaren, gelişimime sarsılmaz bir bağlılıkla adandı. Görüşmelerimiz boyunca, düşüncelerimin labirentinde ustalıkla beni yönlendirerek kendi zihnimin daha iyi çözülmesine ve anlaşılmasına yardımcı oldu. Güçlü yönlerimi belirleme ve motivasyonumu ateşleme yeteneği gerçekten dönüştürücüydü.

Bahar'ı gerçekten farklı kılan şey, profesyonellik ve yaklaşılabilirliğin olağanüstü karışımını size sunmasıdır. O sadece bir koç değil; içgörülerinin uzmanlığıyla desteklendiğini bilerek rahatlıkla güvenebileceğiniz bir arkadaştır. Yolun her adımında değerli rehberlik sağlayacağını bildiğimden, düşüncelerimi ve endişelerimi onunla paylaşırken inanılmaz derecede rahat hissettim. Hayatım ve kariyerim üzerinde yarattığı olumlu etki için ona minnettarım.

Melis Engin
Almanya

Water

Derya Çelik
İK Manager, Eaton 

Geçtiğimiz bu zorlu Covid döneminde Bahar'dan koçluk aldım. Bu koçluk sayesinde iş ve özel hayatımda denge kurmayı başardım. Koçluk görüşmelerimiz, özellikle yeni görevime başladığım bugünlerde, içimdeki  güce ulaşmamı sağlaması açısından değerliydi. Bahar’ın ikilemlerinize yanıtlarınızı bulmanızı sağlayan çok güçlü bir tekniği var.

Tutku Vatansever  Dartmouth College, USA

Koçluğa başladığımda, ne konuda gelişmeye ihtiyacım olduğu hakkında bir fikrim yoktu ancak Bahar, benim fark etmekte zorlandığım ihtiyaçlarımı ve gelişim alanlarımı çok çabuk kavradı ve buna göre bir koçluk programı oluşturdu.  Böylece, kariyerim için gerçekten ne istediğimi keşfettim ve bu yolda emin adımlarla ilerlemek üzere cesaret kazandım.

Gülşah Ertürk
İK Direktörü, LIV Hospital

Bahar ile yaptığımız koçluk görüşmelerinde, hem ne istediğimi hem de değişimin nasıl fırsatlar getirdiğini keşfettim. Kendime sormaktan korktuğum soruları, öyle anlarda sordu ki farkında olmadan cevabı vermiştim bile. Bu koçluk deneyimi ile yepyeni bir pencere açıldı hayatıma. 

Water

Elvira İsrafilova
Müşteri Servisleri, BSH Turkey

Bahar'la koçluk görüşmelerimiz, farkındalığımın artması, daha iyi empati kurabilmek ve bilinçli kararlar verebilmek açısından çok fayda sağladı. Daha da önemlisi gerektiğinde "hayır" diyebilmeyi, iletişime daha açık olmayı ve kendimi daha iyi ifade edebilmeyi öğrendim. Hayatımı daha keyifli ve üretken yaşamaya başladım.

Yasemin Altun

Proje Servisleri Yöneticisi

Bahar'la koçluk görüşmelerimiz sırasında, eski kariyer yolumda devam etmek zorunda olmadığımı ve yapmayı sevdiğim birden fazla işle de ilerleyebileceğimi fark ettim ve en önemlisi bu konuda harekete geçmek için cesaret kazandım. 

Pınar Ö.
Yüksek Müh, Gıda Sektörü

Bahar ile koçluk görüşmelerine pandemi sürecinde başladık. Geçmişin sıkıntısı, geleceğin kaygısından sıyrılıp anı deneyimleyerek öğrenmeye ve istediğim değişimleri hayata geçirmeye başladım. Koçluğun en büyük faydası yaşamımda aradığım huzuru ve dengeyi bulmam oldu.

bottom of page