top of page

KOÇLUK ALANLARIN GÖRÜŞLERİ

Water

Ayla Akın

Genel Müdür, Artevis

Bahar'ın özgün varlığı, koçluk sürecine güvenmenizi ve kolaylıkla açılmanızı sağlar. Bir koç olarak sezgiseldir ve gerçek ihtiyacınızın olduğu yerde daha derine inmekten korkmaz. Amacı yalnızca daha iyisini başarmanız ve daha iyi olmanızdır. Bahar’ı koç olarak ısrarla tavsiye ederim.

Koçluk çalışmasına, bir sosyal sorumluluk projesine katkı sağlamak adına başladım. Herhangi bir beklentim olmayan bu çalışma sonunda önemli kazanımlar elde ettim. Kendimi daha iyi tanıdım, yaptığım işe, kendime güvenim arttı, geleceğe daha umutlu bakmaya başladım. Bahar çok iyi dinleyici vasfı ile, söylemediklerimi bile duydu, doğru sorular ile düşüncelerimi yönlendirdi. Gerektiğinde içinde bulunduğumuz zamana uzaktan bakarak, bugün sorun olarak gördüğüm hususların kolayca yönetebilir olduğunu görmemi sağladı. Doğru teknikleri kendi birikimi ile harmanlayarak, tüm dikkatini size vererek işini çok başarılı yapan bir koç tanıdım.

Murat Ege

Kurucu Genel Müdür, Egem Bilgi İletişim

Water

Derya Çelik
İK Bölgesel İş Ortağı, Eaton 

Bahar geçtiğimiz bu zorlu Covid döneminde bana koçluk yaptı, iş ve özel hayatımda denge kurmama yardımcı oldu. Koçluk görüşmelerimiz, özellikle yeni görevime başladığım bugünlerde, içimdeki  güce ulaşmamı sağlaması açısından değerliydi. Bahar’ın ikilemlerinize yanıtlarınızı bulmanızı sağlayan çok güçlü bir tekniği var.

Aysun Sarper

Endüstriyel Gelişim Birim Yöneticisi, Hugo Boss

Koçluk almaya, bilge enerjisini hayatıma getirmek ve bu enerjinin huzurunu yaşama isteğiyle başlamıştım. Bahar’ın süreç boyunca hissettirdiği güven ve samimiyetle birlikte, koçluk sürecini yönetme becerisiyle iyi bir farkındalık kazandım. Hayatıma getirmek istediğim bilge enerjisini yaşamaya başladım. Hayatın zor olduğu bu yılda, bu benim için büyük bir kazanım oldu.

Gülşah Ertürk
İnsan Kaynakları Direktörü, BL

Bahar ile yaptığımız koçluk görüşmelerinde, hem ne istediğimi hem de değişimin nasıl fırsatlar getirdiğini keşfettim. Kendime sormaktan korktuğum soruları, öyle anlarda sordu ki farkında olmadan cevabı vermiştim bile. Bu koçluk deneyimi ile yepyeni bir pencere açıldı hayatıma. 

Water

Elvira İsrafilova
Müşteri Servisleri, BSH Turkey

Bahar'la koçluk görüşmelerimiz, farkındalığımın artması, daha iyi empati kurabilmek ve bilinçli kararlar verebilmek açısından çok fayda sağladı. Daha da önemlisi gerektiğinde "hayır" diyebilmeyi, iletişime daha açık olmayı ve kendimi daha iyi ifade edebilmeyi öğrendim. Hayatımı daha keyifli ve üretken yaşamaya başladım.

Yasemin Altun

Proje Servisleri Yöneticisi

Bahar'la koçluk görüşmelerimiz sırasında, eski kariyer yolumda devam etmek zorunda olmadığımı ve yapmayı sevdiğim birden fazla işle de ilerleyebileceğimi fark ettim ve en önemlisi bu konuda harekete geçmek için cesaret kazandım. 

Armağan Arslan

Operasyon Analisti, Immfly 

Bahar çok iyi bir dinleyicidir, her zaman yargılamadan dikkatle dinler. Ayrıca yüksek enerjisi beni hep motive etmiştir. Onunla yaptığımız koçluk görüşmeleri, güçlü yanlarımı keşfetmemi, kariyer alanında gerçekten ne istediğimi bulmamı ve iş hedeflerimi netleştirmemi sağladı.

Water

Berkay Yıldız,

Öğrenci, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

Bahar’la koçluk sürecimizde, kariyer yolumu belirlerken kafamın karışıklığını gidererek, istediğim iş alanını ve bu yolda beni başarıya götürecek güçlü yönlerimi keşfettim. Bu süreçte bana ayrıca iyi gelen şey kendimi daha iyi anlamaya başlamam oldu. Bahar’la koçluk deneyimini içtenlikle tavsiye ederim.


Yüksek Müh, Gıda Sektörü

Bahar ile koçluk görüşmelerine pandemi sürecinde başladık. Geçmişin sıkıntısı, geleceğin kaygısından sıyrılıp anı deneyimleyerek öğrenmeye ve istediğim değişimleri hayata geçirmeye başladım. Koçluğun en büyük faydası yaşamımda aradığım huzuru ve dengeyi bulmam oldu.

Burak Şimşek

Öğrenci, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

Bahar’la koçluk sırasında, öncelikle kendimi tanıma ve güçlü yönlerimi keşfetme fırsatı buldum. Koçluktan elde ettiğim benim için en önemli kazanç ise sorunlara karşı nasıl yaklaşmam gerektiği ve bunları çözerken ne gibi bir yol izlemem gerektiğini kavramış olmamdır.

the-forbetter-institute-top-10-coaches-l
bottom of page